PPC Specialista

Csatlakozz hozzánk PPC specialista pozícióba!

Rólunk:

Több mint tíz éve azon dolgozunk, hogy ügyfeleinket online piacvezetővé tegyük a piacaikon. Rendkívül változatos témájú weboldalakat és webáruházakat veszünk a szárnyaink alá, és addig fejlesztjük őket, amíg a témában ők lesznek a leglátogatottabb és legjobban konvertáló oldalak.

Rólad

Ha fizikai fájdalmat okoz egy rosszul konvertáló Google Ads fiók látványa, ha mindened a hatékonyság és a felfelé ívelő grafikonok, és szeretnél izgalmas, változatos projekteken dolgozni, ahol a munkádnak megbecsült, és kulcsfontosságú szerepe van, ha szeretnéd meglévő online marketing tudásod bővíteni és kamatoztatni, akkor csatlakozz hozzánk PPC specialista pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Google Ads kampányok kezelése, folyamatos performance optimalizálása
  • A megvalósított kampányok eredményeinek elemzése, értékelése, riportálása
  • Google Analytics adatainak elemzése, kiértékelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3+ év Google Ads (Adwords) konverziófókuszú kampánykezelésben szerzett tapasztalat
  • Ismered és használod a Google Analytics-et
  • Online marketing eszközök és social media trendek naprakész ismerete
  • Precíz, proaktív és önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Több ügyet tudsz párhuzamosan kezelni. Jól szervezed a munkád és az időd
  • Nem okoz gondot a kampányok folyamatos mérése és riportálása, azok eredményei alapján következtetések levonása és javaslatok kialakítása
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Facebook hirdetéskezelő ismerete
  • Youtube, Instagram, LinkedIn hirdetések kezelésében szerzett tapasztalat
  • További idegen nyelvek ismerete, pl: német, román, szlovák
  • Analitikus gondolkodás
  • Konverziójavító és elemző eszközök használata

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést, amit idővel akkor is emelünk, ha nem kéred külön
  • Rugalmas munkaidőt
  • Kiemelten magas szakmai színvonalat és fejlődési lehetőséget
  • Izgalmas és változatos projektekben való részvételi lehetőséget
  • Fiatalos, családias légkört
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Változatos és pörgős munkakört
  • Home office munkavégzési lehetőséget
  • Teljes munkaidős foglalkoztatást, ami országosan bárhonnan végezhető!

Fényképes önéletrajzokat a juhoslaszlo@marketleader.hu e-mail címre küldjék, fizetési igény megjelölésével. További információ +36 30 681 4633